0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
Avai
-
-
Palmeiras
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Corinthians Paulista
۰
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۳
۲
Fortaleza EC
Finished
۰۴:۳۰
Botafogo RJ
-
-
Fluminense RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Atletico Paranaense
۴
۲
Bragantino Red Bull
Finished
۰۰:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۲
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
Pohang Steelers
۱
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۴:۳۰
  Japan J League
Cerezo Osaka
۱
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۵
۰
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۰۰
Consadole Sapporo
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Vissel Kobe
۰
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۲
۰
Aalesunds FK
Finished
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
۳
۰
Lillestrom SK
inprogress
۲۰:۳۰
Sandefjord
۲
۲
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
Odds Ballklubb
inprogress
۲۲:۳۰
Molde FK
-
-
Jerv
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ham-Kam
۳
۲
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
  United States MLS
Real Salt Lake
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۶:۳۰
Austin FC
۲
۲
FC Dallas
Finished
۰۵:۳۰
Los Angeles FC
-
-
New York Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Inter Miami CF
۲
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۳۰
Montreal Impact
۲
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۱:۳۰
Toronto FC
۲
۱
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۲
۰
Chicago Fire
Finished
۰۴:۳۰
Portland Timbers
۳
۰
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
  Uzbekistan Super League
Olmaliq AGMK
۲
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۹:۳۰
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gwangju FC
۱
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۳۰
Busan I. Park
۰
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Racing Club de Montevideo
۳
۲
Villa Espanola
Finished
۲۰:۰۰
Rampla Juniors
-
-
Miramar Misiones
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay Montevideo
۳
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۳:۴۵
Atenas
-
-
Club Atletico Cerro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۴:۰۰
Wuhan Three Towns
۵
۰
Hebei CFFC
Finished
۱۲:۰۰
Chengdu Qianbao Better City
۲
۲
Shenzhen FC
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Liga Profesional
CA River Plate
۲
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۴:۰۰
Colon de Santa Fe
۰
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۱:۳۰
Platense
-
-
Sarmiento
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Estudiantes de la Plata
۰
۲
Newell's Old Boys
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
۱
۱
Tigre
inprogress
۲۰:۳۰
  Peru Primera Division
Sporting Cristal Lima
۱
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۱:۰۰
Academia Deport. Cantolao
۳
۰
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۲۰:۳۰
FC Carlos Stein
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
-
-
EM Deportivo Binacional
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Argentina Argentina Youth League
CA Ituzaingo U20
۰
۰
Los Andes U20
Finished
۱۶:۳۰
Club Comunicaciones U20
۲
۱
Canuelas FC U20
Finished
۱۶:۳۰
UAI Urquiza U20
۵
۰
Deportivo Merlo U20
Finished
۱۶:۳۰
CA San Miguel U20
۳
۲
Real Pilar U20
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۴۵
General Caballero JLM
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۱:۳۰
  Morocco Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
MCO Mouloudia Oujda
inprogress
۲۱:۳۰
HUSA Agadir
۲
۳
Raja Casablanca
Finished
۰۰:۰۰
Rapide Club Oued Zem
۰
۲
RSB Berkane
inprogress
۲۱:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۲
۱
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۰۰:۰۰
  Brazil Serie C
ABC Futebol Clube
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۰:۳۰
AE Altos
۰
۰
Vitoria BA
Finished
۰۲:۳۰
Sao Jose PA
-
-
Campinense Clube
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Atletico Cearense
۰
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo SP
۱
۰
Manaus FC
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۱
۰
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
Mtibwa Sugar
۲
۴
Namungo FC
Finished
۱۵:۳۰
  United States USL League Two
Colorado ISA
۲
۳
Park City Red Wolves
Finished
۰۵:۰۰
Western Mass Pioneers
۳
۲
Vermont Green
Finished
۰۳:۰۰
Kings Hammer FC
۱
۱
Fort Wayne FC
Finished
۰۳:۳۰
New Jersey Copa
۲
۱
Long Island Rough Riders
Finished
۰۱:۳۰
Nona FC
۳
۱
Florida Elite
Finished
۰۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۰
۲
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۴:۰۰
Texas United
۳
۱
Blue Goose SC
Finished
۰۴:۳۰
Kaw Valley
۲
۰
Chicago City SC
Finished
۰۵:۰۰
The Villages
۱
۱
Tampa Bay United
Finished
۰۳:۳۰
LA Parish AC
۰
۵
Little Rock Rangers
Finished
۰۴:۳۰
Chicago Dutch Lions
۱
۷
Chicago FC United
Finished
۰۴:۳۰
Minneapolis City
۰
۲
Peoria City
Finished
۰۳:۳۰
Westchester Flames
۰
۲
FA Euro New York
Finished
۰۴:۰۰
Corpus Christi FC
۰
۰
Brazos Valley
inprogress
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۱
۰
Central Valley Fuego II
Finished
۰۶:۳۰
Charlotte Independence II
۰
۴
Wake FC
Finished
۲۲:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Aktobe
۴
۱
FC Astana
Finished
۱۹:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۳
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
FC Taraz
۱
۱
Kairat Almaty
Finished
۱۷:۳۰
Maktaaral FC
۱
۱
FC Atyrau
Finished
۱۹:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۲
FC Turan
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۰
Nova Venecia FC
Finished
۰۰:۳۰
  Vietnam V-League 2
Pho Hien
۲
۲
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۵:۳۰
Binh Phuoc
۰
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۴:۳۰
DAK Lak
۱
۲
CLB Bong da Hue
Finished
۱۳:۰۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۱:۰۰
Club Atletico River Plate
۰
۱
Boston River
Finished
۱۷:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Chile Copa Chile
CD Antofagasta
۲
۱
Deportes Limache
inprogress
۲۱:۰۰
O'Higgins
۲
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۴:۳۰
Palestino Santiago
-
-
Cobreloa Calama
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Santiago Wanderers
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universidad Catolica
۳
۰
Union San Felipe
Finished
۰۲:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Mokpo City
Finished
۱۴:۳۰
Cheonan City
۰
۲
Yangju Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۳
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۲:۳۰
Gimhae City
۰
۲
Changwon City
Finished
۱۴:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
۰
۱
Valmieras FK
inprogress
۲۱:۳۰
Spartaks Jurmala
۰
۲
Rigas Futbola Skola
Finished
۲۰:۳۰
Tukums 2000
۰
۱
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Temperley
۲
۰
Flandria
Finished
۰۱:۴۰
Almagro
-
-
Deportivo Riestra
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Maipu
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Club Atletico Mitre
-
-
San Martin de San Juan
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Madryn
-
-
Almirante Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Agropecuario
-
-
Deportivo Santamarina
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Estudiantes Rio Cuarto
-
-
Villa Dalmine
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Egypt Premier League
Misr Lel Makasa
۰
۲
Al Masry Club
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Degerfors IF
۱
۱
AIK
Finished
۱۷:۳۰
GIF Sundsvall
۲
۵
Djurgardens IF
Finished
۲۰:۰۰
Mjallby AIF
۱
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie B
Tombense MG
۱
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۱۸:۳۰
Sport Club do Recife
۰
۰
Brusque
Finished
۰۲:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
Etoile Sportive du Sahel
۰
۰
Club Africain
inprogress
۲۰:۳۰
CS Sfaxien
۲
۱
US Monastir
inprogress
۲۰:۳۰
Esperance Sportive de Tunis
۰
۱
Ben Guerdane
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Motala AIF FK
۰
۳
Pitea IF
Finished
۱۵:۳۰
Sandvikens IF
۴
۱
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
Taby FK
۱
۱
IF Karlstad
Finished
۱۸:۳۰
TEAM TG FF
۱
۶
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 1. Division
IK Start Kristiansand
۰
۱
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Stabaek
۰
۰
Fredrikstad FK
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۱
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۷:۳۰
  Nigeria Premier League
Enyimba
۰
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۹:۳۰
Gombe United
۲
۱
Wikki Tourist
Finished
۱۹:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Dakkada FC
Finished
۱۹:۳۰
Shooting Stars 3SC
۲
۲
Abia Warriors
Finished
۱۹:۳۰
Nasarawa United
۲
۱
Rivers United Dolphins
Finished
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
۲
۱
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
Finished
۱۹:۳۰
Kano Pillars
۱
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Katsina United FC
۳
۲
Remo Stars
Finished
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland
Capalaba
۱
۳
Eastern Suburbs
Finished
۱۴:۰۰
Gold Coast Knights
۱
۱
Queensland Lions SC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۰
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۳
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۰۰
  United States USL Championship
New Mexico United
۰
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Miami FC
۱
۳
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
۳
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۴:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Charleston Battery
Finished
۰۵:۰۰
Oakland Roots SC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۶:۳۰
Monterey Bay
۱
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
San Diego Loyal
۵
۰
Indy Eleven
Finished
۰۶:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Detroit City FC
Finished
۰۵:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۲
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۳۰
El Paso Locomotive FC
۵
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
  Malaysia Liga M3
BRM FC
۰
۰
PIB FC
Finished
۱۷:۱۵
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۷
۰
FK Ravshan Zafarabad
Finished
۱۸:۰۰
  World Friendly International Matches Women
Chile (W)
۰
۱
Venezuela (W)
Finished
۰۳:۰۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong (W)
۱
۰
Singapore (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spain (W)
۷
۰
Australia (W)
Finished
۰۰:۰۰
Mexico (W)
۵
۱
Peru (W)
Finished
۰۵:۳۰
Bangladesh (W)
۰
۰
Malaysia (W)
Finished
۱۶:۳۰
USA (W)
۳
۰
Colombia (W)
Finished
۰۴:۰۰
Belgium (W)
۰
۱
Austria (W)
Finished
۱۹:۳۰
Uruguay (W)
-
-
Bolivia (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Lake Macquarie City FC
۲
۳
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Valentine Phoenix
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
Weston Workers
۳
۱
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang FC
۲
۳
Goyang KH FC
Finished
۱۴:۳۰
Incheon Namdong FC
۳
۲
Seoul Jungnang
Finished
۱۳:۳۰
Geoje Citizen FC
۱
۲
Yangpyeong FC
Finished
۱۱:۳۰
  Mongolia Premier League
Tuv Buganuud
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۵:۳۰
BCH Lions
۲
۲
Khovd
Finished
۱۲:۳۰
Khangarid Klub
۲
۱
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
  China League One
Nanjing Fengfan
۰
۱
Qingdao Manatee
Finished
۱۲:۰۰
Suzhou Dongwu
۰
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Guangxi Baoyun FC
۰
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۲:۳۰
Shenyang Urban FC
۳
۱
Shanghai Jiading
Finished
۱۶:۰۰
  Malawi Super League
Kamuzu Barracks
۰
۱
Big Bullets
Finished
۱۷:۰۰
Dedza Dynamos
۳
۲
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly Club Matches
NK Celje
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۱:۰۰
KF Ballkani
۰
۱
FC Drita Gjilan
Finished
۲۰:۰۰
The New Saints FC
۲
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۷:۱۵
FC Koper
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
FK Radnik Surdulica
۱
۴
FK Sutjeska Niksic
inprogress
۲۱:۰۰
Rakow Czestochowa
۵
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
SV Lippstadt 08
۳
۱
TUS Bersenbruck
Finished
۱۵:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۳
۰
1.FC Nurnberg
Finished
۱۸:۳۰
Randers FC
۶
۲
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۶:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۴
۰
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۶:۳۰
Znicz Pruszkow
۰
۰
Motor Lublin
Finished
۱۹:۳۰
Makedonija GjP
۱
۱
KF Llapi Podujeve
Finished
۲۰:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۵
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Koln II
۱
۴
Eupen
Finished
۱۵:۳۰
FC Nordsjaelland
۳
۰
Koge
Finished
۱۶:۳۰
Yverdon-Sports
۱
۱
Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
FC Krasnodar II
۲
۰
FC Chayka
inprogress
۱۸:۳۰
Arminia Bielefeld
۱
۴
Universitatea Craiova
Finished
۱۸:۳۰
Hearts of Oak
۱
۱
Bechem United
inprogress
۲۱:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۱
Veles Moscow
Finished
۱۸:۰۰
Heeslinger SC
۳
۰
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
Hallescher FC
۱
۳
SC Paderborn 07
Finished
۱۷:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۲
FC Sozopol
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Superettan
Utsiktens BK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
۳
۲
AFC Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
Skovde AIK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Union Companias
۲
۲
Quintero Unido
inprogress
۲۰:۳۰
Deportes Linares
۲
۰
Provincial Osorno
Finished
۰۰:۰۰
CD Rancagua Sur
۲
۰
CD Quillon
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Fukushima United FC
Finished
۰۹:۳۰
Imabari FC
۰
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۰۰
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۴
FC Gifu
Finished
۱۰:۳۰
  Hong Kong Division One League Cup
Central & Western
۰
۰
North District
Finished
۱۰:۰۰
South China
۱
۲
Shatin SA
Finished
۱۲:۰۰
Wong Tai Sin
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۰۰
Wing Yee
۶
۳
Happy Valley FC
Finished
۱۰:۰۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Kenema FC
۱
۱
Sebeta City
Finished
۱۷:۳۰
Hadiya Hosaena
۲
۲
Welayta Dicha
Finished
۱۴:۳۰
Welkite Ketema
۳
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
  Canada Canadian Premier League
York United FC
۱
۳
Valour FC
inprogress
۲۰:۳۰
Pacific FC
۰
۳
HFX Wanderers FC
Finished
۰۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۰
۱
Banga Gargzdai
inprogress
۲۱:۳۰
FK Suduva Marijampole
۰
۵
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۹:۲۵
FK Dziugas Telsiai
۲
۰
Lietava Jonava
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J4 League
Suzuka Unlimited
۰
۰
Kagura Shimane FC
Finished
۱۰:۳۰
Maruyasu Industries SC
۱
۲
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۰
۰
Sony Sendai
Finished
۱۰:۳۰
MIO Biwako Shiga
۰
۴
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
Criacao Shinjuku
۲
۲
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Rosenborg BK II
۱
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۷:۳۰
Byasen Toppfotball
۴
۰
Innstrandens IL
Finished
۱۷:۳۰
Junkeren
۲
۱
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Moss
۲
۰
Egersund IK
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۱
Notodden FK
Finished
۱۶:۳۰
Ullern
۲
۲
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie D Group 4
Juazeirense
۰
۲
EC Jacuipense
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Singapore Premier League
Geylang United FC
۱
۰
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Sri Lanka Super League
Solid SC
۱
۷
Java Lane SC
Finished
۱۴:۳۰
Police SC
۰
۱
Super Sun SC
Finished
۱۴:۳۰
SLTB SC
۰
۴
Pelicans SC
Finished
۱۴:۳۰
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۳
۲
Sheikh Russell KC
Finished
۱۴:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
TC Sports Club
۰
۱
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
Maziya SRC
۳
۲
Super United Sports
Finished
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۱
۱
TT Ha Noi
Finished
۱۵:۳۰
  Peru Reserve League
Cusco FC Reserves
۳
۲
Deportivo Municipal Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Sporting Cristal Reserves
۳
۳
Academia Deportiva Cantolao Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Alfonso Ugarte de Puno Reserves
۰
۱
FBC Melgar Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Sport Boys Reserves
۱
۲
Universitario de Deportes Reserves
Finished
۲۰:۳۰
  United States NPSL
FC Frederick
۴
۳
First State FC
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota TwinStars
۱
۲
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۴:۳۰
Tallahassee SC
۰
۲
AFC Mobile
Finished
۰۳:۳۰
Miami Beach CF
۲
۱
Miami United FC
Finished
۰۴:۰۰
Miami Dutch Lions
۰
۵
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۲:۳۰
FCM Portland
۴
۲
Las Vegas Legends
Finished
۰۳:۳۰
Pensacola
۰
۱
Jacksonville Armada U23
Finished
۰۵:۰۰
Apotheos
۲
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۴:۰۰
Joy St Louis Park
۱
۲
Minneapolis City
Finished
۰۴:۳۰
FC Motown
۰
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
inprogress
۰۴:۰۰
Appalachian FC
۰
۰
North Alabama SC
inprogress
۰۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Mitchelton FC
۱
۲
Ipswich Knights
Finished
۱۲:۴۵
  Belarus Premier League
Dinamo Brest
۱
۳
Dinamo Minsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Minsk
۲
۴
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۱
Slavia Mozyr
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Iceland Cup
KA Akureyri
۴
۱
Fram Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
HK Kopavogur
۶
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Olimpo
۰
۰
Sol de Mayo
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo Desamparados
۲
۰
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۱۸:۳۰
Ciudad de Bolivar
-
-
Sportivo Penarol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Camioneros
-
-
Club Circulo Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sansinena
-
-
Huracan Las Heras
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Cipolletti
-
-
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sportivo Estudiantes
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Cartagines
۰
۰
LD Alajuelense
inprogress
۲۱:۳۰
  Taiwan Premier League
Hang Yuen
۰
۰
Taichung Futuro
Finished
۱۲:۳۰
  Ireland U19 League
Shelbourne U19
۲
۲
Sligo Rovers FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Finn Harps U19
۳
۳
Treaty United U19
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۴
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney Olympic U20
۴
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۸:۱۵
Rockdale Ilinden U20
۱
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۱
۰
Maitland FC Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Weston Workers Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Lake Macquarie Reserves
۰
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Western Pride FC (W)
۳
۱
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۲:۴۵
Bankstown City Lions (W)
۱
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۵۵
NWS Koalas (W)
۱
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney University FC (W)
۲
۰
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۱:۳۰
Northern Tigers (W)
۷
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۵۵
Manly Utd (W)
۳
۳
FNSW Institute (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Ullensaker Kisa IL
۲
۱
Levanger FK
Finished
۱۷:۳۰
Tromsdalen UIL
۱
۰
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۱
۱
Kjelsas Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Asker Fotball
۱
۱
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Argentino Quilmes
-
-
Colegiales
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
JJ Urquiza
-
-
Deportivo Merlo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA Los Andes
-
-
Villa San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۲
BK Astrio
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۳
۱
Asarums IF FK
Finished
۱۹:۳۰
Ariana FC
۰
۰
FC Rosengard
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Korsnas IF FK
۱
۲
Ragsveds
Finished
۱۸:۳۰
Kvarnsvedens IK
۲
۲
Kungsangens IF
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Leones Negros Guadalajara
۰
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۶:۳۵
  Argentina Reserve League
Central Cordoba Reserves
۲
۱
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Independiente Reserves
۷
۱
Patronato Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore NFL Division 1
GFA Sporting Westlake
۲
۰
Mattar Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tiong Bahru FC
۲
۳
Warwick Knights FC
Finished
۱۶:۰۰
  United States USL League One
South Georgia Tormenta FC
۲
۳
Union Omaha
Finished
۰۴:۰۰
Central Valley Fuego
۳
۲
North Carolina
Finished
۰۷:۰۰
Chattanooga Red Wolves
۱
۲
FC Tucson
Finished
۰۴:۰۰
Greenville Triumph SC
۲
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Viltis Vilnius
۲
۱
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۸:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Hawks FC
۲
۰
Gambia Ports Authority
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia U19 Championship
Total Soccer U19
۱
۱
Leones U19
Finished
۱۹:۳۰
Barranquilla U19
۶
۰
Atletico Zamba U19
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Vikingur (W)
۱
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۰
۳
Floya
Finished
۱۸:۳۰
Lorenskog IF
۲
۰
Harstad IL
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۵
۲
FC Garliava
Finished
۱۶:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۲
FC Telavi
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۱
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Mali Premiere Division
Onze Créateurs
۳
۰
Stade Malien
inprogress
۲۰:۳۰
  United States WPSL
Pleasanton Rage (W)
۱
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۵:۳۰
Colorado Pride (W)
۰
۳
Colorado Rapids (W)
Finished
۲۰:۳۰
FC Premier (W)
۲
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Oklahoma City FC (W)
-
-
D'Feeters Kicks SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Tuggeranong United (W)
۲
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Wagga City Wanderers (W)
۲
۴
Gungahlin United (W)
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic (W)
۱
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Mozambique Mocambola
LD Maputo
۰
۰
Incomati
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۰
Uberlandia U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Serranense U20
۱
۴
America Teofilo Otoni U20
Finished
۱۷:۳۰
AC Tres Coracoes U20
۲
۱
Santarritense U20
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Atletico GO U20
۱
۵
Corinthians U20
Finished
۱۷:۳۰
EC Bahia U20
۰
۰
America Mineiro U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Unida Gualeguaychu
۴
۱
Club Atletico Parana
Finished
۱۸:۳۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
-
-
Gimnasia y Tiro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Boca Unidos
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۶:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۰
Silibwet
Finished
۱۴:۳۰
Naivas FC
۰
۰
Mwatate United
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera B Women
CA Atlas (W)
۱
۸
Velez Sarsfield (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۱
۴
Yxhults IK
Finished
۱۸:۳۰
Stenungsunds IF
۱
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۳
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Atyra FC
۱
۰
River Plate Asuncion
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Iteno
۰
۱
3 de Febrero
Finished
۱۸:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۳
۲
Black Rhinos FC
Finished
۱۷:۳۰
CAPS United
۰
۱
ZPC Kariba FC
Finished
۱۷:۳۰
Tenax FC
۰
۲
FC Platinum
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Skelleftea FF
۶
۰
Ytterhogdals IK
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Stord Sunnhordland FK
۱
۱
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
Globo FC
-
-
Afogados
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  South Africa League Women
Johannesburg Uni (W)
۵
۱
Thunderbirds Ladies (W)
Finished
۱۷:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Cuba U20
۰
۱
Panama U20
Finished
۰۰:۳۰
Honduras U20
۴
۱
Curacao U20
Finished
۰۱:۳۰
USA U20
۵
۰
Nicaragua U20
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۱۳
۰
New Lambton FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۳
۲
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۱۵
  United States USL Women
Kaw Valley FC (W)
۰
۴
Chicago City SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Minnesota Aurora FC (W)
۳
۱
St. Louis Lions (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Deportivo PF
۱
۰
Central Soccer World FC
Finished
۰۱:۳۰
Defence Force FC
۰
۰
Cunupia FC
Finished
۰۳:۴۵
  United States UWS
KC Courage (W)
۳
۱
Wichita (W)
Finished
۰۰:۳۰
Calgary Foothills FC (W)
۲
۰
Arizona(W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۳
۳
Sydney United
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۴
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown City FC
۳
۰
Northbridge FC Bulls
Finished
۰۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
AF Amadou Diallo
۱
۱
ES Bafing
Finished
۲۰:۰۰
Racing Club d'Abidjan
۱
۰
SO Armee
inprogress
۲۰:۰۰
  Brazil Gaucho 2
GE Gloria
-
-
Lajeadense RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santa Cruz RS
-
-
Esportivo Bento RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Pelotas
-
-
Passo Fundo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Carioca 2
Friburguense RJ
۰
۰
Olaria AC
inprogress
۲۲:۱۵
  Brazil Serie D Group 7
Perolas Negras
۰
۰
Nova Iguacu FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Bhutan Premier League
Terton FC
۱
۷
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Takin
۱۱
۳
Namlha FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Capalaba U23
۳
۰
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۴۵
Mitchelton U23
۱
۲
Ipswich Knights U23
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast Knights U23
۰
۲
Lions U23
Finished
۱۱:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Melbourne University (W)
۲
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
South Yarra (W)
Finished
۱۰:۰۰
Melbourne Knights (W)
۰
۸
Preston Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۹
۰
Whitehorse United SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Eltham Redbacks (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۳:۳۰
  United States NISA
Chattanooga FC
۰
۰
Michigan Stars
Finished
۰۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
Os Turnforening
۱
۳
FC Lyn Oslo
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Tubarao
۰
۳
CA Carlos Renaux
Finished
۱۸:۳۰
Blumenau EC
-
-
Caravaggio FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie D Group 8
Azuriz
۰
۰
GE Juventus
inprogress
۲۲:۳۰
Marcilio Dias
۰
۰
EC Prospera Criciuma
inprogress
۲۲:۳۰
  Portugal Liga BPI Women
CA Ouriense (W)
۰
۱
CF Benfica (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Georgia National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۳
۱
FC Gareji
Finished
۱۸:۳۰
FC Spaeri
۱
۱
FC Merani Martvili
Finished
۱۸:۳۰
FC Samtredia
۶
۰
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۱
۴
Assyriska United IK
Finished
۱۷:۳۰
Assyriska Foreningen
۱
۰
IFK Lidingo
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Coomera
۳
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۴۵
North Star
۱
۱
Souths United
Finished
۰۹:۳۰
Taringa Rovers
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Nautico RR
۴
۲
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
  Australia New South Wales League One
Central Coast Mariners Academy NPL
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۰۹:۳۰
  Belarus Reserve League
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۱
۲
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Neman Grodno Reserves
۰
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Slutsk Reserves
۰
۳
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
07 Vestur Sorvagur
۰
۱
B36 Torshavn
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
SE Paraty RJ
۰
۰
Belford Roxo FC
inprogress
۲۲:۱۵
CAAC Brasil FC
۴
۰
Barcelona RJ
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Argentino Merlo
-
-
Berazategui
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA Claypole
-
-
Club Leandro Niceforo Alem
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Cameroon Elite One
Canon Sportif de Yaounde
۲
۱
Racing de Bafoussam
Finished
۱۹:۰۰
Tonnerre Yaounde
۱
۴
Yong Sp. Academy
Finished
۱۹:۰۰
Stade Renard
۰
۰
Djiko FC de Bandjoun
Finished
۱۹:۰۰
Union Sportive de Douala
۲
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۵
۴
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۹:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید